Володимир Галантерник та парочка Зінько пиляють провінційні міста

Вітаю екіпаж і гостей на борту одеського Тітаніка. Погода якбе натякає на те, що не врятується ніхто, тож наостаннє порозважаємось і поговоримо про Галантерника, а вірніш, про його родичів.

Галантерник разом зі своєю дружиною Наталєю Зінько
Галантерник разом зі своєю дружиною Наталєю Зінько

Сьогодні ми розпочинаємо цикл захоплюючих історій про те, як одна одеська родина трошечки попиляла провінційне південне місто. Не рівень Френка Каупервуда, авжеж, але теж достатньо цікаво.
Для того, щоб познайомитись із усіма дійовими особами, про яких йтиметься у подальших розповідях, і полюбити їх ніжною любов`ю, приправленою стокгольмським синдромом, щиро раджу спершу ознайомитись із списком засновників Соцкомбанку (проіснував з 2003го по 2010й рік) — вони часто зустрічатимуться та переплітатимуться у наших історіях.

Сьогодні нас цікавитимуть три особи — Зінько Олег Феліксович, Зінько Маргарита Петрівна і Галантерник Володимир Ілліч, улюблений зять перших двох і наш старий друг.
Одружившись із Наталею Олегівною Зінько, Галантерник отримав не тільки особисте щастя, а і гарну родинну підтримку у бізнесі.
Тепер до істоків.
Справи Соцкомбанку йдуть по-різному, і вже у 2010-му році акції банку, що на той момент визнається банкрутом, перекупає нідерландська компанія Hertensteegh B.V., представником якої в Одесі є — о диво – Олег Зінько.

BPue6x1V7ZFwobhkGCyMFUaKL13mLIAt5P8OhQsD - Володимир Галантерник та парочка Зінько пиляють провінційні міста
Сама ж компанія є донькою кіпрської Lezor Investments Limited, очолюваною Андрієм Чекригіним (його ми теж бачимо у списку засновників Соцкому).
Трохи раніше, у 2008-му, Hertensteegh через Black Sea Investment Group (в засновниках — та сама Лезор Інвестмент) отримує 9,5 мільйонів $ позики від ВТБ, російського державного банку, передаючи в іпоткеу будівлю на Грецькій, 5 (хто пам*ятає, саме там знаходився сам Соцкомбанк). Банк збанкручено, гроші виведено, всі задоволені.
Тоді ж Олег із Маргаритою починають потрошечку перебиратись у Майамі (про це — у наступних серіях), але у 2012 Олег Феліксович, сумуючи по малій батьківщині, отримує від міськради шматочок землі та Таїрова (п. 6.10), де влаштовує автомобільний салон AutoBoutique.
Наразі, Олег із Маргаритою мешкають у Флориді і, за старою емігрантською звичкою, від своїх далеко не відходять — з останного скріну ми бачимо, що їхнім сусідом є Олег Райвіч, теперишній власник одеського ТК «Первый городской».
NKfG14nQ2ggkolGyc3B2GMQZb1hOIqK5xlkxFxIf - Володимир Галантерник та парочка Зінько пиляють провінційні міста
За замовченням, коли ми говоримо про забудову Одеси (Київ, ви на черзі — Совські Ставки вам дістались від нас:), ми згадуємо тільки Лампочку, але дійових осіб там насправді набагато більше.
Далі буде.
*Давайте шарити будемо, щоб оце от.

Источник: enigma.club

Related posts