Віталій Бузиль сприяє вірменській мафії?

Громадські організації Шепетівки занепокоєні можливістю захоплення міста вірменською мафією.Зокрема, вони стурбовані активною передвиборчою компанією Віталія Бузиля члена політичної партії “Європейська солідарність”, заступника голови Шепетівської районної державної адміністрації, більш відомого у Шепетівці як “людина Мовсісяна”.

Врам Мовсісян — місцевий вірменський кримінальний авторитет. Сьогодні саме він через своїх людей у міській раді фактично монополізував всі підряди на дорожні роботи в місці. Саме тому політична програма Бузеля-Мовсесяна про відновлення доріг в регіоні виглядає так цинічно. Мовсесян прагне провести Бузеля у владу з тим, щоб саме його приватне підприємство “МВМ-13” вигравало всі тендери на ремонти доріг. Цю схему “солодка парочка” вже успішно відкатала у Шепетівській районній державній адміністрації. Саме через неї Бузель отримав прізвисько — кукла Мовсісяна. А сьогодні дорогами зробленими за кошти громади Бузел та Мовсесян хизуються у передвиборчій програмі, ніби вони зроблені їх власним коштом.

На сайті YouControl легко знайти, що профіль фірми Мовсісяна — будівництво доріг та автострад, що підтверджує все вищесказане.

Зрозуміло, що коли Бузель обійме крісло міського голови, місто платитиме за ці ремонти найвищі ціни, а якість робіт буде такою, аби щороку бюджет виділяв гроші на чергові ямкові ремонти.

Але навіть не корупція на дорогах  головна небезпека для шепетівців.

Мовсісян добре відомий вірменський кримінальний авторитет. Вже сьогодні завдяки йому в місті сформована топужні вірменська громада, як захопила вплив над місцевими підприємцями, ринками, магазинами. Вірменська мафія — добре відома в усьому пострадянському просторі, зокрема — це одне з найпотужніших кримінальних угруповань в Москві.

Чи це значить, що вже незабаром на вулицях Шепетівки можуть початися кримінальні розбірки зі стріляниною і все це відбуватиметься під прикриттям міського голови? Цілком можливо.

Саме тому шепетівські громадські організації занепокоєні діями Бузеля та Мовсісяна.

Так, проти узурпації влади у Шепетівці криміналітетом висловилися:

Шепетівська «Спілка Чорнобиль», первинна територіальна організація Українського товариства, Шепетівське товариство «Світанок», громадська організація «Шепетівське об’єднання учасників бойових дій в зоні АТО», Шепетівська Рада організації ветеранів України.

Источник:  antikor.com.ua

Related posts