Вадим Столар обурив ошуканих інвесторів «Еліта-Центр»

6700531 300x169 - Вадим Столар обурив ошуканих інвесторів "Еліта-Центр"

Громадська організація «Об’єднання вкладників «Еліта-центр» оприлюднила відкритий лист до Президента України Петра Порошенка, генпрокурора Віктора Шокіна і міського голови Києва Віталія Кличка в якому вимагає негайно затримати екс-кандидата в нардепи і бізнесмена Вадима Столара, який був одним із співзасновників «Еліта-центру».Ошукані інвестори обурені тим, що організатори будівельної піраміди можуть уникнути відповідальності. Активісти заявляють, що вже навесні на свободу може вийти підозрюваний у справі «Еліти-центр» Олександр Шахов (Волконський), який восьмий рік перебуває в слідчому ізоляторі в очікуванні вироку. За новим «законом Савченком» день, проведений в СІЗО, вважають двома днями, проведеними в ізоляторі, так що, фактично, він повинен бути звільненим.

Так само досі не затриманий партнер Шахова і співзасновник компанії Вадим Столар, якого залучили у справі лише як свідка, не дивлячись на те, що в процесуальному порядку було встановлено, що він був співзасновником компанії «Еліта-будінвест» і низки інших підприємств, які входили до групи «Еліта-центр».

Вкладники вимагають від правоохоронних та інших відповідальних органів змінити процесуальний статус Столара і залучити його до судового процесу в якості підозрюваного. Також автори листа вважають, що Столара необхідно затримати, так як він може виїхати за межі України.

Автори листа нагадують, що через організаторів «Еліти-центр» були змушені роками проживати в приміщеннях, не пристосованих для життя. Деяких вкладників ця афера позбавила останніх заощаджень.

«На цьому фоні бездіяльність прокуратури щодо Вадима Столара виглядає не тільки дивною, але і злочинною», – вважають у громадській організації.

Истчоник:  еlitacenter.org

Related posts