Скандальные полеты Олега Синютки

sunutka - Скандальные полеты Олега Синютки

30 мільярдів гривень, саме стільки дають з бюджету у 2017 році. Цікаво, що із збільшенням витрат на дорожнє покриття, підскочили і сумнівні фінансові операції. Нацбанк зафіксував рекордне виведення грошей у офшори. Загальна сума котрих зросла у 30 разів. Приватним літаком бізнескласу у Європу за ціною лоукосту. Лише в Україні це не фантастика. Як це можливо, можна запитати у губернатора Львівщини Олега Синютки. Справжній корупційний скандал? Хабар чиновнику чи неймовірна удача? Хто і головне за які заслуги надав очільнику ЛОДА бізнес літак майже задарма, саме у цьому намагались розібратись журналісти програми «Гроші»

images 3 - Скандальные полеты Олега Синютки 82c671663bc3022e2c1c54032da8fdb8 - Скандальные полеты Олега Синютки

Популярне: Куратор Гаврилюка? Відомого нардепа помітили за “перешіптуванням” з незнайомцем

Видкриваємо таємниці головної людини Львівської області.
Приватний літак лише на 10 віп місць, на борту власна кухня і спальня. Саме цим скромним літаком Олег Синютка нещодавно літав з колегами у Чехію. За словами Синютки, елітний переліт обійшовся йому менше ніж у шість тисяч гривень за пасажира ( 6 чоловік на борту). Ціна просто неймовірно низька. Очільник присягається, що за всіх заплатив сам.

Можливо і так, але справа у іншому, навіть постійні перельоти значно дорожчі. Наприклад, звичайні рейси авіакомпанії беруть від 12 тисяч за одного, а якщо терміново то менше ніж на 26 тисяч не знайдете. Тоді хтось повинен був компенсувати справжню вартість перельоту, котра складає 150 тисяч гривень. Хто цей меценат, що покатав Синютку і його команду?

«Гроші» відправили кореспондента до Львова, щоб розібратися у корупційному скандалі. Виявляється підвезла львівських чиновників турецка компанія, яка за дивним збігом ремонтує дороги на Львівщині.  Це фірма «Онур». Саме «Онур» отримує найгрошовитіші державні замовлення. Саме за цей рік майже з 5 мільярдів гривень, які турецькі ремонтники виграли в Україні, більше половини підрядів було у Львівській області. Цього року турецька компанія урвала ласий шматок, дорогу державного значення Львів-Самбір-Ужгород.

З приходом до влади Олега Синютки, з кінця 2014 року, кількість державних грошей які отримала фірма «Онур» з бюджету, зростає у 100 разів, з кількох десятків мільйонів до майже 3 мільярдів. Із такими заробітками на львівських дорогах, не дивно, що саме фірма «Онур» надала очільнику Львівщини свій літак. Коментувати 90% знижку в компанії турецких дорогоукладчиків відмовилися.

Віп пасажир, Олег Синютка вдає ніби не розуміє, що такого у цьому скандалі розгледіли журналісти. Переконує, що «Онур» любязно врятували його від зайвих особистих витрат. Чим же віддячить рятівникам голова ЛОДА? Бо ремонтувати на Львівщині державним коштом можна ще дуже довго.

Нагадаємо, що раніше Олег Синютка вилетів у Брно для участі в українсько-чеському бізнес-форумі в рамках міжнародної машинобудівної виставки, яка відкрилась у Брно 9 жовтня і триватиме до 13 жовтня.

По материалам:  korupciya

Related posts