Руслан Сольвар: шахрай чи махінатор?

руслан - Руслан Сольвар: шахрай чи махінатор?

Народний депутат України, член фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність».Шахрай і махінатор з нерухомістю.

Переписав десятки своїх квартир на батьків і колишню дружину, приховав справжні прибутки та отримав компенсацію від держави на оренду житла як малозабезпечений. Лише два будинки, записані на маму Сольвара, в котеджному містечку «Лісове озеро» в селі Рожівка під Києвомтягнуть на мільйон доларів.

82-річна вчителька володіє й елітними квартирами в Києві. Зокрема:

1) Квартира по вул. Звіринецька, 59 (ЖК «Тріумф», бізнес-клас, 2 тис дол./кв.м.): 11 000 000 грн

Чотирикімнатну квартиру на 200 кв.м. у цьому будинку Марія Сольвар придбала у 2011 р. за офіційною ціною у 1,6 млн грн. (200 тис дол). Сьогодні квартири в цьому будинку продають по 2 тис доларів за квадрат. Тож апартаменти Марії Сольвар вже варті 11 мільйонів гривень.

triumf-1_ohsrvzu triumf-2_sqxmxzn

2) Квартира по вул. Гончара, 35 (бізнес-клас, по 2 тис дол/кв.): 7 500 000 грн

Право вимоги на трикімнатну квартиру у 130 кв.м. Марія Сольвар перекупила за свої вчительські дві тисячі гривень на місяць у 2008 р. Сьогодні квартири без ремонту тут продають по 2 тис дол за квадрат. Тож аналогічне помешкання наразі вартує близько 278 тис дол. або близько 7,50 млн грн.

gonchara-1gonchara-3

3) Офісні приміщення по вул. Кудрі, 12 і вул. Кудрі, 14: не обраховується

В будинку по вул. Кудрі, 12 Марії Сольвар належить щонайменше три квартири (№5,7, 11), в котрих розташовані офіси. В сусідньому будинку по вул. Кудрі, 14 мати народного депутата володіє квартирою №10.

kudri-budinok

Крім нерухомості, нардеп приховав і корупційний дохід у два мільйони доларів на рік, вказавши лише зарплату в шість з половиною тисяч гривень на місяць. Сольвар, зокрема, причетний до незаконної вирубки лісів на Закарпатті та в Івано-Франківській області.

Неодноразово кидав своїх компаньйонів по бізнесу на гроші. Факти зловживань фірмами Сольвара розслідує Генеральна прокуратура.

Нардепа також підозрюють у торгівлі зерном на пострадянському просторі в інтересах бізнес-клану Путіна та зв’язках з сім’єю Януковича.

Окрім того, пов”язане з оточенням Сольвара ТОВ «Екскомсервіс» цьогоріч виграло два тендери ПАТ «Центренерго» на транспортно-експедиційне обслуговування імпортного вугілля із ПАР в портах.

Під час виборчої кампанії неодноразово був зловлений на підкупі виборців.

Та обіцянках звести на Київщині 7 храмів, які досі стоять недобудовами.

Кадр з передвиборчого ролику Сольвара. 2012 рік.

tserkva-2012

Сучасний стан будівлі. 2016 рік.

tserkva-2016

 

источник:   vorog.info

Related posts