Олександр Павлюченко (Саша Браслєт): тісний зв’язок з правоохоронними органами?

Авторитетний бізнесмен Олександр Павлюченко, відомий на Полтавщині як кримінальний авторитет Саша Браслєт, має тісний зв’язок з правоохоронними органами. Про це повідомив керівник програми «Слідство.інфо» Дмитро Гнап в блозі на «Українській правді».

«Наприклад, коли СБУ та прокуратура затримали у січні начальника Полтавського ДАІ Петра Блажівського за хабар, то саме Саша “Браслєт” Павлюченко вніс заставу в 10 мільйонів гривень, щоб високопоставлений даїшник вийшов на свободу», – повідомив Гнап з посиланням на відповідне платіжне доручення.

%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%96%D0%B6%D0%BA%D0%B0 - Олександр Павлюченко (Саша Браслєт): тісний зв’язок з правоохоронними органами?

Також Павлюченко виявився помічником народного депутата Ігоря Котвіцького («Народний фронт»). На сайті парламенту вказано, що Котвіцький до обрання нардепом був віце-президентом ПАТ «Інвестор», яке нині належить дружині міністра МВС Арсена Авакову. Котвіцький – це саме той нардеп, який нібито забув внести до своєї декларації близько мільярда гривень і якого за це виправдовував сам Аваков.

%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BA 640x385 - Олександр Павлюченко (Саша Браслєт): тісний зв’язок з правоохоронними органами?

%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BE%D0%BA%D0%B2 - Олександр Павлюченко (Саша Браслєт): тісний зв’язок з правоохоронними органами?

Арсен Аваков і Ігор Котвіцький

За даними Гнапа, Павлюченко пов’язаний з ТОВ «Ангро інвест», якому Полтавська облрада планує без аукціону передати вісім газоносних ділянок. Раніше вони належали фірмі «Голден Деррік» і після Майдану були через суд повернуті державі. «Голден Деррік» за часів Януковича контролювало оточення Едуарда Ставицького, Миколи Присяжнюка та Василя Джарти.

У свою чергу Аваков раніше володів перспективним газоконденсатним родовищем на Харківщині, яке втратив під час правління Віктора Януковича та Геннадія Кернеса. Після призначення міністром у суді почався процес повернення фірми Авакова «Енергія-95» до цього родовища.

Источник:  nashigroshi.org

Related posts