Игнат Братинов и рейдерский произвол в Тарутинском районе

Спадковий правоохоронець чи вовк в овечій шкірі? Чому головний прокурор Голосіївського району закриває очі на порушення законів і ховається від журналістів? Та як за багато років в органах службовець навчився «кришувати» корупціонерів і нелегалів? Дивіться у розслідуванні Христини Кришихи.

Артем Ясь – очільник Київської місцевої прокуратури №1. У професії Артем Олександрович не випадково. Він – продовжувач династії. Адже його батько Олександр Олексійович Ясь теж працював в органах прокуратури.

У відкритих джерелах можна знайти інформацію, що Яся-старшого звільнили за законом «Про очищення влади», люстрували. Але він відстояв своє право працювати через Євросуд. І в останні роки на службі обіймав посаду заступника прокурора Чернігівської області.

yas 2 - Игнат Братинов и рейдерский произвол в Тарутинском районе
Ясь-старший теж працював в органах прокуратури

В прокурорських колах також ходять чутки, що саме батько допоміг синові отримати посаду керівника Київської місцевої прокуратури №1 у 2015 році. Адже на це крісло претендували 16 осіб, проте колишній Генпрокурор Віктор Шокін вибрав чомусь саме Артема Яся, який демонстрував не найкращі результати на конкурсі. Щоправда, це тільки чутки й про те, хто кому і як сприяв чи сприяє в кар’єрі, відкрито ніхто ніколи не розказує.

Резонансних справ з гучними посадками або відшкодуваннями в біографії прокурора ми не знаходимо. А от скандальна справа є.

yas 3 - Игнат Братинов и рейдерский произвол в Тарутинском районе
Артем Ясь пов’язаний зі скандальною справою ексмера Бучі Анатолія Федорука

Зокрема, Артем Олександрович Ясь фігурує в схемі незаконного дерибану дорогої землі під Києвом тодішнім очільником Бучанської міської ради Анатолієм Федоруком та його кумом – ексголовою Ірпінської міської ради Володимиром Карплюком

Источник:  stopcor.org

Related posts