Олесь Кудрик — одіозна фігура колишнього «регіонала»

Олесь Кудрик - Олесь Кудрик - одіозна фігура колишнього «регіонала»

Ставка «Євросолідарності» на виборах у Борщагівській ОТГ на одіозну фігуру колишнього «регіонала» Олеся Кудрика взагалі може негативно позначитися на репутації партії у загальноукраїнському масштабі

Read More

ДАБІ та «перестановка доданків» у будівельній сфері

Реорганізація ДАБІ: навесні цього року Державну архітектурно-будівельну інспекцію України новий уряд вирішив ліквідувати, натомість з’явилися декілька нових установ. Однак чи зміниться сума від перестановки доданків? Інакше кажучи, чи вплине це на рівень корупції в будівельній сфері? Дивіться у відеоблозі Любові Данчої.

Read More

Руслан Чорнак хоче вмоститися біля «кормушки»

Вже скоро, 25 жовтня українці вчергове будуть вибирати владу, цього разу місцевих депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. Відповідно зараз можна спостерігати за своєрідними агітаційними «танцями», де більшість кандидатів проявляють неабияку активність заради можливості: хто залишитись біля «кормушки», а хто заради того щоб біля неї умоститись. Особливо цікаво спостерігати за чиновниками, які зараз при владі і хочуть там залишитись й після дня виборів, адже левова частка із них практично до початку дня передвиборчої гонки сиділи у зручних кабінетах та лише працювали над тим…

Read More

Ігор Мацібора та сумнівні земельні махінації

Гроші, продуктові набори і навіть питна вода – у Гатному, Віті-Поштовій та Юрівці під Києвом вирує небувала за розмахом купівля голосів виборців. У межах кампанії одного з кандидатів на посаду голови Гатненської ОТГ Богдана Мацібори скуповують не лише електорат, а й голів та їхніх заступників у ТВК, і навіть… народних депутатів-лобістів. Хто і за які «заслуги» придбав пану Маціборі виборчий квиток від провладної партії «Слуга народу»? Розбиралась команда аналітиків «СтопКору».

Read More

Олександр Рувін вирішив «посягнути» на «Велике Будівництво»

Олександр Рувін - Олександр Рувін вирішив "посягнути" на "Велике Будівництво"

За отриманою інформацією, в продовження підтвердження незаконного бізнесу громадянина Ізраїлю та агента МОССАД, мільярдера, директора КНДІСЕ Рувіна Олександра Григоровича, стало відомо, що співвласник ТОВ «Сучасна транспортна інфраструктура» (код ЄДРПОУ 42229523) Приступов Олександр Георгійович звертався до співробітників керівної ланки Державного агентства автомобільних доріг України та ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» з пропозицією щодо організації співпраці з вищевказаним товариством на предмет отримання замовлень по наданню дорожньобудівельних послуг, а також постачання асфальтобетонних сумішей на об’єкти загальнодержавного проекту «Велике Будівництво».

Read More

Олесь Кудрик та корупційні схеми у Софіївській Борщагівці

Олігархи земельні магнати які «кришують» нелегітимну Софіївсько-Борщагівську сільську раду сьомого скликанння та призначеного голову Кудрика О.Т.

Read More

Олександр Рувін своїми експертизами шантажує та допомагає впливовим особам?

404776 - Олександр Рувін своїми експертизами шантажує та допомагає впливовим особам?

Громадські діячи, антикорупціонери та журналісти вимагають звільнити та притягнути до кримінальної відповідальності директора Київського науково-дослідницького інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Олександра Рувіна — підпільного мільйонера, що веде подвійне життя.

Read More

Близький соратник мера Києва Віталія Кличка, колишній перший заступник голови Департаменту благоустрою Київської міськдержадміністрації, нині керівний передвиборчим штабом патії УДАР Тарас Панчій придбав за 3 млн гривень елітний автомобіль за вкрадені у киян гроші. Про це написав блогер і політичний експерт Кирило Сазонов, підкресливши, що така ситуація є типовою для оточення столичного міського голови.

Read More

Олександр Рувін та роздвоєння особистості

Олександр Рувін 1 - Олександр Рувін та роздвоєння особистості

Редакція видання отримала нові дані про подвійне життя мільярдера та директора Київського науково-дослідницького інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Рувіна Олександра Григоровича.

Read More