Олександр Рувін своїми експертизами шантажує та допомагає впливовим особам?

404776 - Олександр Рувін своїми експертизами шантажує та допомагає впливовим особам?

Громадські діячи, антикорупціонери та журналісти вимагають звільнити та притягнути до кримінальної відповідальності директора Київського науково-дослідницького інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Олександра Рувіна — підпільного мільйонера, що веде подвійне життя.

Read More

Олександр Рувін та роздвоєння особистості

Олександр Рувін 1 - Олександр Рувін та роздвоєння особистості

Редакція видання отримала нові дані про подвійне життя мільярдера та директора Київського науково-дослідницького інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Рувіна Олександра Григоровича.

Read More

Олег Поліщук ховається за примарою боротьби з корупцією

Олег Поліщук - Олег Поліщук ховається за примарою боротьби з корупцією

Суспільство вже звикло з тим, що більшість “антикорупційних” експертів виявились нічим не більшим ніж “лобістами” великих бізнес-структур.

Read More

Олександр Рувін живе на дві країни?

Олександр Рувін - Олександр Рувін живе на дві країни?

Хочу передати палке вітання директору Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Рувіну Олександру Григоровичу, котрий є агентом МОССАД за що і отримав паспорт громадянина Ізраїлю та регулярно буває в Ізраїлі.

Read More

Роман Говда: прокурор, якому немає де пробу ставити

Роман Говда - Роман Говда: прокурор, якому немає де пробу ставити

Новий керівник прокуратури Києва Роман Говда вже був прокурором столиці за призначенням Юрія Луценка. До того він очолював відділ, що переслідував майданівців, потрапляв під гарячу руку Міхеїла Саакашвілі в Одесі та працював заступником генпрокурора Віктора Шокіна. Нинішній генеральний прокурор Ірина Венедіктова видала наказ про призначення, а Радіо Свобода пригадує сторінки біографії Романа Говди.

Read More

Константин Бровченко, Валерий Гайдукевич и Геннадий Примаков вступили в «избирательный» сговор

Избирательная кампания в округе №208, что на Чергниговщине, приобрела неожиданный ракурс. Там происходит тщательно скрываемый, но очевидный для многих жителей, сговор нескольких кандидатов в пользу представителя от «Батькивщины» Константина Бровченко.Об этом информирует AFERIST.ORG со ссылкой на  kompromat1.media

Read More

Александр Шевченко: Нардеп из Буковеля

Александр Шевченко - Александр Шевченко: Нардеп из Буковеля

Украинские политики продолжают готовиться к возможным перевыборам, укрепляя свои рейтинги всевозможными способами подкупа избирателей. Кто-то раздает сахар или пасхальные куличи, кто-то устраивает концерты, а вот нардеп Александр Шевченко возит свой электорат на экскурсии в «Буковель» и кормит там обедами. Благо это ему почти ничего не стоит, ведь он много лет руководил этим знаменитым курортом и до сих пор является там фактическим хозяином. Ну а все мелкие расходы на свои избирательные компании он с лихвой окупает за счет бюджета дорожного строительства, который с энтузиазмом пилит уже несколько лет.

Read More