Андрей Орлов: контрабандист-неудачник в поисках «ландроматов»

Андрей Орлов - Андрей Орлов: контрабандист-неудачник в поисках "ландроматов"

Уголовник, контрабандист и пособник террористов «ДНР» в Украине Орлов Андрей Викторович озаботился наличием в интернете информации о своих злодеяниях.

Read More

Олесь Кудрик — одіозна фігура колишнього «регіонала»

Олесь Кудрик - Олесь Кудрик - одіозна фігура колишнього «регіонала»

Ставка «Євросолідарності» на виборах у Борщагівській ОТГ на одіозну фігуру колишнього «регіонала» Олеся Кудрика взагалі може негативно позначитися на репутації партії у загальноукраїнському масштабі

Read More

ДАБІ та «перестановка доданків» у будівельній сфері

Реорганізація ДАБІ: навесні цього року Державну архітектурно-будівельну інспекцію України новий уряд вирішив ліквідувати, натомість з’явилися декілька нових установ. Однак чи зміниться сума від перестановки доданків? Інакше кажучи, чи вплине це на рівень корупції в будівельній сфері? Дивіться у відеоблозі Любові Данчої.

Read More

Володимир Тесля та мандрівка «Бориспіль-Париж»

Володимир Тесля - Володимир Тесля та мандрівка "Бориспіль-Париж"

Як затримання «творця буму ММА в Україні» пов’язано з кіднепінгом і давньою суперечкою «готельних рантьє», що точиться в Європі, та до чого тут вітчизняні поліцейські та прокурори

Read More

Ігор Мацібора та сумнівні земельні махінації

Гроші, продуктові набори і навіть питна вода – у Гатному, Віті-Поштовій та Юрівці під Києвом вирує небувала за розмахом купівля голосів виборців. У межах кампанії одного з кандидатів на посаду голови Гатненської ОТГ Богдана Мацібори скуповують не лише електорат, а й голів та їхніх заступників у ТВК, і навіть… народних депутатів-лобістів. Хто і за які «заслуги» придбав пану Маціборі виборчий квиток від провладної партії «Слуга народу»? Розбиралась команда аналітиків «СтопКору».

Read More

Олександр Рувін вирішив «посягнути» на «Велике Будівництво»

Олександр Рувін - Олександр Рувін вирішив "посягнути" на "Велике Будівництво"

За отриманою інформацією, в продовження підтвердження незаконного бізнесу громадянина Ізраїлю та агента МОССАД, мільярдера, директора КНДІСЕ Рувіна Олександра Григоровича, стало відомо, що співвласник ТОВ «Сучасна транспортна інфраструктура» (код ЄДРПОУ 42229523) Приступов Олександр Георгійович звертався до співробітників керівної ланки Державного агентства автомобільних доріг України та ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» з пропозицією щодо організації співпраці з вищевказаним товариством на предмет отримання замовлень по наданню дорожньобудівельних послуг, а також постачання асфальтобетонних сумішей на об’єкти загальнодержавного проекту «Велике Будівництво».

Read More

Олесь Кудрик та корупційні схеми у Софіївській Борщагівці

Олігархи земельні магнати які «кришують» нелегітимну Софіївсько-Борщагівську сільську раду сьомого скликанння та призначеного голову Кудрика О.Т.

Read More

Павло Тесленко працює «над покращенням життя киян»

авло Тесленко - Павло Тесленко працює «над покращенням життя киян»

Київрада почала перетворюватися на місце прихистку корупціонерів на початку 2000-х років. Перед виборами 2002 року міськрада збільшила кількість депутатських місць із 75 до 90, у 2005 році – з 90 до 120-ти (скажімо, Варшаві вистачає 53 депутати, а Риму – 80). За сумнозвісних часів Леоніда Черновецького стало традицією, що більша половина столичних «законотворців» ніде не світилася, тихенько працювала «над покращенням життя киян».

Read More

Олександр Рувін своїми експертизами шантажує та допомагає впливовим особам?

404776 - Олександр Рувін своїми експертизами шантажує та допомагає впливовим особам?

Громадські діячи, антикорупціонери та журналісти вимагають звільнити та притягнути до кримінальної відповідальності директора Київського науково-дослідницького інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Олександра Рувіна — підпільного мільйонера, що веде подвійне життя.

Read More