Ярослав Скоромный: куда пропали 500 млн грн?

Галицкая таможня (одна из крупнейших в Украине) недополучила с 1 по 18 ноября 2020 года порядка 300 млн. грн, сообщил журналист Евгений Плинский в своем видео-блоге. По его оценке, до конца этого месяца общие недопоступления могут достигнуть 500 млн грн.

Read More

Игорь Скороход «динамит» государство в пользу Суркисов

Согласно официальному ответу ДФС, предоставленному СМИ 2 марта, то, как ФК “Динамо” (Киев) платит налоги и платит ли их вообще, налоговики не проверяли уже полтора года. Об этом сообщает издание Bagnet.org.

Read More

Ирина Долозина и Людмила Паша опекаются «конвертами» ДФС?

dolozinapasha2 - Ирина Долозина и Людмила Паша опекаются "конвертами" ДФС?

Пeрвaя мыcль, кoтoрaя вoзникaeт у здрaвoмыcлящeгo чeлoвeкa, пoнимaющeгo cитуaцию, cлoжившуюcя вoкруг зaмecтитeля ГУ ГНС в Дoнeцкoй oблacти Пaши Людмилы Гeoргиeвны — этo «бeги, Людa, бeги». Однaкo узнaв cлoжный и тeрниcтый путь дaннoй личнocти, вoзникaeт увeрeннocть в нeминуeмoм тoржecтвe прaвocудия в дaннoм кoнкрeтнoм cлучae.

Read More

Сергій Сличко: перерозподіл впливу та грошових потоків на митниці

Сергій Сличко - Сергій Сличко: перерозподіл впливу та грошових потоків на митниці

Перерозподіл впливу та грошових потоків на митниці – тема номер один у владному істеблішменті. Всіма правдами і, в основному, неправдами – Київську митницю рветься очолити одіозний Сергій Сличко – чинний заступник начальника Дніпровської митниці ДФС.

Read More

Игорь Скороход коррумпирован Суркисами?

Игорь Скороход - Игорь Скороход коррумпирован Суркисами?

Согласно официальному ответу ГФС, предоставленному СМИ 2 марта, то, как ФК «Динамо» (Киев) платит налоги и платит ли их вообще, налоговики не проверяли уже полтора года.

Read More

Адамовський, Грановський та бензинові схеми

161431 b - Адамовський, Грановський та бензинові схеми

На запит співінвесторів БІЗНЕС провів власне розслідування резонансного «викрадення директора» ТОВ «Софт Оіл» Кирила Суворова. Справа виявилася абсолютно не такою, як її ще 1 липня подали у сюжеті ICTV та розігнали по іншим медіа.

Read More

Людмила Демченко: корупційна схема з ”вирішення питань з київським ДФС”

люда - Людмила Демченко: корупційна схема з ”вирішення питань з київським ДФС”

Зараз, як ніколи, українське суспільство відчуває потребу реального, а не фіктивного оновлення влади. Нових обличь потребує не тільки Верховна Рада, а й керівний склад чиновницького апарату, кістяк якого складають люди, що будували свою кар’єру будучи підлеглими біглих регіоналів і проросійських сил. Чого тільки вартує начальник Головного управління ДФС України в м. Києві Демченко Людмила Дмитрівна. Чиновниця з 24 річним досвідом роботи в податковій, не дивлячись на численні скандали, лишається на плаву, не дивлячись на революції та зміну влади.

Read More

Михаил Лабутин и «Укрспирт» заняли круговую оборону

v - Михаил Лабутин и "Укрспирт" заняли круговую оборону

Новий Міністр агрополітики Олексій Павленко, через пресс – службу міністерства, анонсує боротьбу з корупцією в  лавах своїх підлеглих, презентує  звільнення керівника ДП Укрспирт  Михайла Лабутіна, якому ДФС України, за погодженням з Генеральною прокуратурою України  повідомила підозри  у масштабних розкраданнях майна Укрспирту, на суми що перевищують 170 млн.грн, і ухиленнях від сплати податків в особливо великих розмірах.Про те на сьогодні жодного документу, який би підтверджував гучні заяви Міністра Павленко, щодо звільнення, або відсторонення Лабутіна від посади не існує.

Read More