Роман Инде вызвал резонанс общественности своими схемами

Роман Инде - Роман Инде вызвал резонанс общественности своими схемами

Недавнее задержание детективами НАБУ первого заместителя начальника государственного предприятия «Морской торговый порт «Южный» Романа Инде вместе с подельниками вызвало громадный резонанс. Оказалось, что в порту уже длительное время процветает масштабная коррупция, организованная…первыми лицами администрации предприятия. Расскажем чуть подробнее, как это было.

Read More

Ярослав Скоромний: як “вінницький когут” доїть Галицьку митницю

Останнім часом, ті хто хоч трохи цікавиться митною тематикою, мають змогу побачити просто таки дивовижні речі, які творяться в Держмитслужбі. В умовах повного безвладдя та на фоні гучних подій, що відбуваються в країні (місцеві вибори, епідемія covid-19 тощо) на поверхню повилазило таке, що визиває заздрість навіть у найзапекліших контрабандистів минулого. Так, 23 жовтня було звільнено з займаної посади в.о. начальника Галицької митниці Володимира Цабака, який за короткий час вже почав наводити порядок на митниці.

Read More

Олександр Рувін та роздвоєння особистості

Олександр Рувін 1 - Олександр Рувін та роздвоєння особистості

Редакція видання отримала нові дані про подвійне життя мільярдера та директора Київського науково-дослідницького інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Рувіна Олександра Григоровича.

Read More

ДБР, СБУ, наркотики та золоті злитки

106016163 2167334946744870 4400197729683267345 n - ДБР, СБУ, наркотики та золоті злитки

Час від часу бачу в ЗМІ бравурні реляції силовиків щодо затримання то «рекордної партії наркотиків», то величезної кількості злитків золота, захованих під матрацами у колишніх чиновників, то про «найбільшу в історії незалежної України партію контрабанди»…

Read More

Павло Петренко: «прозорі» схеми, фейкові адвокати та маніпуляції міністра юстиції

Петренко Павло Дмитрович - Павло Петренко: "прозорі" схеми, фейкові адвокати та маніпуляції міністра юстиції

Учасник бойових дій, тимчасово непрацююча особа 1, з метою вирішення виниклих правових негараздів неодноразово звертався у вересні-жовтні місяці 2017 року до Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де на підставі окремих доручень було забезпечено останнього когортою нижчеперелічених адвокатів «…для представницьких інтересів та для складання процесуальних документів»:

Read More